Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Uzturiet sevi formā

21–30 no 35

 • Svars zūd skrienot!

  Svars zūd skrienot!

  Skriešana ir viens no visefektīvākajiem sporta veidiem, kas palīdz trenēt visu ķermeņa muskulatūru. Taču pirms sāc, svarīgi ir saprast, kādi ir tavi mērķi un kas palīdzēs tev palikt motivētam visu programmas laiku.  Vairākums skrien ar mērķi zaudēt lieko svaru vai uzlabot fizisko formu. Ja kāds no šiem ir arī tavs – esi uz pareizās starta līnijas.

  Lasīt vairāk 
 • Fitnesa līmeņa kontroles nozīme

  Fitnesa līmeņa kontroles nozīme

  Vai vēlaties atgūt fizisko formu? Lieliski! Jums noteikti patiks nodoties skriešanai vai citām fiziskām aktivitātēm, kas palīdzēs uzlabot jūsu fizisko veselību. Tomēr ar to, ka sportosiet, vien nepietiks. Svarīgi ir arī nepārtraukti kontrolēt rezultātus un progresu. Turpmāk minēti 8 lieliski iemesli attiecībā uz to, kāpēc ir būtiski kontrolēt progresu.

  Lasīt vairāk 
 • Progresa kontrole fitnesā

  Progresa kontrole fitnesā

  Sākot trenēties jūs noteikti vēlaties redzēt rezultātus. Ja jums sāks šķist, ka nekas nenotiek, visticamāk, zaudēsiet motivāciju. Kā kontrolēt fiziskās formas uzlabošanās progresu? Turpmāk esam snieguši dažus vienkāršus padomus, kas palīdzēs kontrolēt pārmaiņas, kas notiek jūsu ķermenī.

  Lasīt vairāk 
 • Kā izvēlēties eliptisko velotrenažieri – 1. daļa

  Kā izvēlēties eliptisko velotrenažieri – 1. daļa

  Eliptiskie velotrenažieri ir vienas no visefektīvākajām fitnesa ierīcēm kardio treniņiem, kaloriju dedzināšanai, ķermeņa formas veidošanai, fitnesa līmeņa un veselības uzlabošanai. Šī rokasgrāmata eliptiskā velotrenažiera iegādei, kas palīdzēs Jums izvēlēties sev piemērotāko eliptisko velotrenažieri.

  Lasīt vairāk 
 • TOP 10 kļūdas apmeklējot sporta zāli

  TOP 10 kļūdas apmeklējot sporta zāli

  Viens no populārākajiem veidiem, kā trenēties, ir iešana uz sporta zāli. Tomēr, to darot, daudzi bieži vien pieļauj kļūdas, kas neļauj sasniegt vēlamo rezultātu. Kas šīs ir par kļūdām? Lasi tālāk un uzzināsi TOP 10 kļūdas, kuras cilvēki pieļauj ejot uz sporta zāli un kas jādara, lai tās nepieļautu.

  Lasīt vairāk 
 • 7 diētas triki ideālai vēderpresei

  7 diētas triki ideālai vēderpresei

  Ja arī Jums neidzodas iegūt ideālu vēderpresi, neraugoties uz aktīvo sportošanu un vingrošanu, iespējams, ka problēma slēpjas Jūsu ēdienkartē. Pat tad, ja varat lepoties ar visnotaļ slaidu figūru, zem tauku slānīša paslēptie vēderpreses muskuļi nav redzami. Šādā gadījumā nepieciešams pievērst pastiprinātu uzmanību savai ēdienkartei un ēšanas paradumiem - lasiet vairāk mūsu rakstā!

  Lasīt vairāk 
 • Daži vienkārši vingrojumi un noderīgi ieteikumi skaistai vēderpresei

  Daži vienkārši vingrojumi un noderīgi ieteikumi skaistai vēderpresei

  Kas attiecas uz notievēšanu, vēdera zona bieži vien sagādā visvairāk problēmu. Meklējot risinājumu daudzi pievēršas vēderpreses vingrinājumu izpildīšanai, tomēr tas ne vienmēr sniedz vēlamo rezultātu. Vai sapnis par skaistu vēderpresi maz ir īstenojams? Mūsu rakstā Jūs uzzināsiet padomus, kas jāievēro, lai pludmales sezonā varētu lepoties ar izcilu ķermeņa formu.

  Lasīt vairāk 
 • 7 iedarbīgi paņēmieni, kā atsākt treniņus pēc ilgāka pārtraukuma

  7 iedarbīgi paņēmieni, kā atsākt treniņus pēc ilgāka pārtraukuma

  Vēlaties atsākt treniņus pēc ilgāka pārtraukuma, taču tas izrādās grūtāk, nekā sākumā šķita? Patiesībā, izdarot tikai nelielu piepūli, jūs spēsiet atsākt regulāri trenēties pavisam īsā laikā. Pētījumos pierādīts, ka arī muskuļiem piemīt atmiņa, un jūsu ķermenis pats atceras, kādā fiziskās sagatavotības līmenī tas reiz bija. Lūk, daži padomi, kas palīdzēs jums atsākt ceļu pie sapņu figūras.

  Lasīt vairāk 
 • 9 produkti veselai un spēcīgai sirdij

  9 produkti veselai un spēcīgai sirdij

  Pastāv daudzi riska faktori, kas palielina sirds slimību iespēju, tostarp smēķēšana, pārmērīga alkohola lietošana, fiziskās slodzes trūkums, liekais svars u. c. Tomēr mēs varam daudz darīt, lai samazinātu nāvējošo sirds slimību iespēju, vienkārši izvēloties pareizo pārtiku. Turpmāk norādīti 9 produkti, kas veicinās sirds veselību un izturību.

  Lasīt vairāk 
 • Kā būt formā, nodarbojoties ar peldēšanu

  Kā būt formā, nodarbojoties ar peldēšanu

  Peldēšana ir lieliska izvēle, jo tā ir viena no aktivitātēm, kas ļaus Jums uzturēt sevi labā formā un gādās par pietiekamu ķermeņa slodzi. Taču pirms uzsākt nodarboties ar peldēšanu, nepieciešams apsvērt dažas lietas, lai sasniegtu maksimālo rezultātu. Esam apkopojuši 7 vienkāršus padomus, kas palīdzēs Jums.

  Lasīt vairāk 

21–30 no 35