Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Pilns komplekts lieliskam izskatam un pašsajūtai

Mūsdienu steidzīgajā ikdienas ritmā ir svarīgi neaizmirst parūpēties par savu ķermeni. Lai varētu izbaudīt dzīvi par visiem 100%, mums jābūt veseliem, laimīgiem un apmierinātiem ar to, kā izskatāmies.

Stress, miega trūkums, slikti ēšanas paradumi – tās ir modernā dzīvesveida sekas, kas grauj mūsu dzīves kvalitāti. Lai jūs uz visiem laikiem varētu aizmirst par šiem netikumiem, mēs smagi strādājām un radījām labākos risinājumus.

WELLNEO – TAS IR VISS, KAS JUMS NEPIECIEŠAMS LABSAJŪTAI, VESELĪGAM DZĪVESVEIDAM UN SLAIDAM AUGUMAM

Mēs esam pārliecināti, ka katras pats ir savas dzīves noteicējs. Mūsu mērķis ir palīdzēt jums kļūt par veselīgāku, sportiskāku un pārliecinātāku neatkarīgu personību.

Mūsdienās sēdošs dzīvesvieds ir ļoti izpaltīts – no rīta sēžam automašīnā ceļā uz darbu, pa dienu sēžam birojā, bet vakarā sēžam dīvānā, vērojot TV pārraidi. Šāds dzīvesveids atstāj neiedomājami lielu ietekmi uz ķermeņa dabīgo biomehāniku. Tāpec katrs, pat vismazākais fiziskais treniņš mums nāk par labu gan fiziski, gan garīgi. Mūsu piedāvātos treniņus ir viegli pielietot, turklāt tos var ērti pildīt mājās.

Modernās, uzlabotās tehnoloģijas rada iespēju izskatīties jaunākiem un uzlabot pašsajūtu pavisam drošā veidā.

Mēs vēlamies jums piedāvāt vairāk nekā tikai produktu – pie mums jūs atradīsiet arī noderīgus padomus, ekspertu rekomendācijas un individuālu atbalstu no Wellneo.

MŪSU VĒRTĪBAS

Interneta laikmetā informācija ir pieejama it visur. Taču galvenā problēma ir prast atšķirt – kura informācija ir uzticama un kura nav. Mēs centīsimies nodrošināt, lai mūsu klientiem vienmēr būtu pieejama uzticama un aktuāla informācija par sportu, labsajūtu, skaistumu un tievēšanu.

Mēs nodrošināsim ar visu vajadzīgo informāciju, lai jūs varētu pieņemt pareizus un drošus lēmumus attiecībā uz savu veselību.

MĒS PAĻAUJAMIES UZ ZINĀTNI

Kas var būt labāks kā novērtēt sava darba augļus un sasniegto progresu pēc labi padarīta darba? Pamatojoties uz zinātniskiem pētījumiem un testiem, mēs esam radījuši vairāk nekā 50 produktus, kas sniedz ievērojamus rezultātus. Mēs fokusējamies uz jaunu zināšanu un pieredzes gūšanu, lai to varētu izmantot, radot arvien jaunus risinājumus, kas piemēroti katram klientam individuāli.

MĒS ŠEIT ESAM, LAI TEV PALĪDZĒTU

Mēs vēlamies tevi iepazīt, dzirdēt, kas tevi iedvesmo un ļauj sasniegt nospraustos mērķus. Droši sazinies ar mums, dalies pieredzē, izsaki savu viedokli, idejas un ieteikumus – mēs to darām tavā labā.

Tava Wellneo komanda