Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Skriešana

1–10 no 13

Page:
 1. 1
 2. 2
 • Stiepšanās vingrinājumi

  Stiepšanās vingrinājumi

  Elastīgums

  Jums nepieciešams, lai tiek nodarbināti, ne tikai jūsu muskuļi, bet arī jūsu cīpslas, saites, un locītavas. Kopā tas viss strādā labāk, kad netiek ierobežotas kustības un ir elastīgums.

  Lasīt vairāk 
 • Skriešanas uzsākšana

  Skriešanas uzsākšana

  Vai beidzot ir pienācis īstais brīdis atgūt formu? Skriešana ir lielisks treniņu veids, jo, ja to uzsāk un turpina darīt pareizi, tā ir piemērota ikvienam, pie kam skriešanai nav nepieciešams dārgs aprīkojums. Skriešana uzlabos jūsu fizisko un garīgo veselību un labsajūtu, kā arī dos iespēju izbaudīt dabu. Vēlaties uzzināt, kā pareizi uzsākt skriet?

  Lasīt vairāk 
 • 10 padomi, kā motivēt sevi skriešanai

  10 padomi, kā motivēt sevi skriešanai

  Miljoniem cilvēku visā pasaulē nododas skriešanai. Mērķis var būt izklaide, relaksēšanās, svara nomešana vai fiziskās formas uzlabošana. Tomēr, neskatoties uz to, ka skriešana nāk par labu ne tikai fiziskajai, bet arī garīgajai veselībai, dažkārt mums trūkst motivācijas skriet. Mēs varam palīdzēt, sniedzot šos 10 lieliskos padomus, kā motivēt sevi skriešanai.

  Lasīt vairāk 
 • Kā noteikt savu pulsu?

  Kā noteikt savu pulsu?

  Lai zinātu, kādu slodzi izvēlēties treniņiem, ir nepieciešams noteikt savu sirdsdarbību. To, kā to izdarīt, vari uzzināt šajā rakstā.

  Lasīt vairāk 
 • 4 padomi skriešanas tehnikas uzlabošanai

  4 padomi skriešanas tehnikas uzlabošanai

  Uzzini kā var uzlabot savu skriešanas tehniku ar 4 vienkāršiem vingrinājumiem!

  Lasīt vairāk 
 • Kā pareizi izvēlēties skriešanas apavus?

  Kā pareizi izvēlēties skriešanas apavus?

  Jau sen ir pierādīts, ka pareizu apavu izvēle skriešanai ir ļoti nozīmīga, lai izvairītos no dažādām traumām, kā arī justos komfortabli skrienot. Tāpēc, esam sagatavojuši rakstu, lai katrs varētu izvelēties sev piemērotākos apavus!

  Lasīt vairāk 
 • Mans pirmais pusmaratons

  Mans pirmais pusmaratons

  Pusmaratona noskriešana ne tikai cels jūsu pašapziņu un ļaus ar to lepoties, bet arī vairos motivāciju piekopt  veselīgu dzīvesveidu turpmāk. Tomēr nevajadzētu domāt, ka 21 km pusmaratona noskriešana tāds nieks vien ir: tam nepieciešams laiks, motivācija un izturība. Šajā ceļvedī ietvertā informācija palīdzēs jums atbilstoši sagatavoties.

  Lasīt vairāk 
 • Skriešana kā iespēja iegūt slaidāku figūru

  Skriešana kā iespēja iegūt slaidāku figūru

  Ziemā liekos kilogramus diezgan labi var noslēpt, valkājot apģērbu, kas nav apspīlēts, tomēr peldkostīmā liekais svars uzreiz būs redzams. Ja vēlaties liekā svara problēmu atrisināt vienkāršā veidā, vienlaikus uzlabojot labsajūtu un iegūstot labu fizisko formu, skriešana var palīdzēt. Šajā rakstā uzzināsiet, kas ir nepieciešams skrējējam-iesācējam.

  Lasīt vairāk 
 • Īss ceļvedis attiecībā uz lēno skriešanu jeb džogingu iesācējiem

  Īss ceļvedis attiecībā uz lēno skriešanu jeb džogingu iesācējiem

  Lēnā skriešana jeb džogings ir lieliska izklaides iespēja, kas piemērota arī iesācējiem. Tā ir fiziskā aktivitāte, ko iespējams darīt jebkurā vietā un laikā, tāpēc nebūs grūt to ieplānot savā saspringtajā dzīves ritmā. Tomēr attiecībā uz džogingu pastāv zināmi noteikumi, kas jāievēro. Esam sagatavojušu īsu ceļvedi par šo sporta veidu.

  Lasīt vairāk 
 • 11 iemesli, kāpēc skriet pusmaratonu

  11 iemesli, kāpēc skriet pusmaratonu

  Jūs esat no tiem, kuri skrien, lai izklaidētos, vai ne?  5 kilometri, ko noskrienat gandrīz katru dienu, tāds nieks vien ir. Vai vēlaties skriešanu padarīt mazliet izaicinošāku? Izmēģiniet pusmaratonu! Tas būs grūtāk, tomēr noteikti būs tā vērts.Turpmāk sniegti 11 būtiski iemesli, kāpēc skriet pusmaratonu.

  Lasīt vairāk 

1–10 no 13

Page:
 1. 1
 2. 2