Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Padomi

1–10 no 33

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 • Kā fiziskās aktivitātes uzveic nogurumu?

  Kā fiziskās aktivitātes uzveic nogurumu?

  Pēdējais, ko Jūs vēlaties darīt, kad esat noguris, ir nodoties fiziskām aktivitātēm. Tomēr daudzi pētījumi ir pierādījuši, ka fiziskās aktivitātes var palielināt Jūsu enerģijas līmeni. Trenējoties, palielinās sirdsdarbība, aktīvāk sāk strādāt plaušas un muskuļi – rezultātā aug enerģijas līmenis. Vēlaties uzzināt, kā tieši?

   

  Lasīt vairāk 
 • TOP 10 sporta inventārs, kurš noderēs treniņiem ārā

  TOP 10 sporta inventārs, kurš noderēs treniņiem ārā

  Urā! Pavasaris ir atgriezies! Tas dod Jums vairāk iespēju pavadīt laiku pie dabas krūts, tādēļ noteikti domājat, vai iekštelpu sporta invertāru varat izmantot ārā. Protams, ka varat. Mums ir pāris padomi ko un kā izmantot.

   

  Lasīt vairāk 
 • DEDZINĀM KALORIJAS, jeb PAVASARA TĪRĪŠANA

  DEDZINĀM KALORIJAS, jeb PAVASARA TĪRĪŠANA

  Tas nepavisam nav smieklīgi! Pavasara tīrīšana ne tikai dos Jums tīru un kārtīgu vidi, bet arī palīdzēs sadedzināt liekās kalorijas, ko esat uzņēmis aukstajās ziemas dienās. Vai vēlaties zināt, cik daudz kaloriju varat sadedzināt, tīrot mājvietu? AIZIET! 

  Lasīt vairāk 
 • 9 brīnumdarbi, ko paveic EMS tehnoloģija

  9 brīnumdarbi, ko paveic EMS tehnoloģija

  Vai esat pievērsuši uzmanību trenažierim Gymbit 6ABS Shaper? Tam ir kāda inovatīva funkcija - muskuļu elektrostimulācija (EMS). Tā ir strāvas impulsu iedarbība uz muskuļiem; pateicoties tai muskuļiem pieplūst vairāk asiņu, palielinot to kustīgumu un spēku, kā arī nostiprinās muskuļu izturība, vienlaikus samazinot sāpes un saspringumu. Skan labi, tomēr kā šī tehnoloģija palīdzēs Jums iegūt sapņu augumu? Esam sagatavojuši 9 iemeslus!

  Lasīt vairāk 
 • Neesi TAS DĪVAINAIS ČALIS sporta zālē!

  Neesi TAS DĪVAINAIS ČALIS sporta zālē!

  Uzsākt sarunu ar simpātisku dāmu trenažieru zālē un šajā brīdī neizskatīties pēc dīvaiņa, ir samērā sarežģīts uzdevums, kurš nav pa spēkam kuram katram. Kārdinājums iepazīties ar izskatīgajām un pievilcīgajām daiļā dzimuma pārstāvēm ir tikpat liels, cik risks tikt atraidītam. Kāds fitnesa treneris dalījās savos padomos, kuri noderētu stiprā dzimuma pārstāvjiem šajā neiespējamajā misijā!

  Lasīt vairāk 
 • 7 noderīgi padomi kā saglabāt treniņu plānu

  7 noderīgi padomi kā saglabāt treniņu plānu

  Cik reizes esat vēlējies atmest ar roku savam treniņu plānam un vienkārši neko nedarīt? Neraizējieties, visi cilvēki reiz nogurst, cīnās ar motivācijas trūkumu vai vienkārši kļūst pārlieku aizņemti ar ikdienas darbiem. Ja vēlaties, lai tas nenotiku ar Jums, mums ir 7 noderīgi padomi, kas varētu palīdzēt saglabāt Jūsu treniņa plānu ilgtermiņā.

  Lasīt vairāk 
 • 9 labas idejas kā atsākt treniņus

  9 labas idejas kā atsākt treniņus

  Tā var būt slimība, trauma, problēmas ģimenē, pārāk daudz darba vai vienkārši slinkums – ir daudz iemeslu, kādēļ Jūs esat pārtraukuši nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm. Pats galvenais ir tas, kā Jūs atsāksiet savu treniņu rutīnu. Mums ir deviņas lieliskas idejas, kas Jums palīdzēs!

  Lasīt vairāk 
 • Kā atsākt trenēties pēc traumas

  Kā atsākt trenēties pēc traumas

  Nav nozīmes, cik piesardzīgs Jūs esat – traumas notiek ļoti bieži, it īpaši cilvēkiem, kuriem ir ļoti aktīvs dzīvesveids. It kā nepietiktu ar to, ka trauma pati par sevi ir slikta ziņa, vēl ir arī jāuztraucas par to, kā Jūs atgūsiet savu fizisko formu. Tas vispār ir iespējams?

  Lasīt vairāk 
 • 9 vienkārši soļi, kā sasniegt savus mērķus

  9 vienkārši soļi, kā sasniegt savus mērķus

  Esam sagaidījuši Jauno Gadu, tomēr apņemšanās saraksts jau atkal netiek pildīts… Vai Jūs tiešām vēlaties piepildīt savas vēlmes 2017. gadā? Šie 9 vienkāršie soļi palīdzēs Jums sasniegt savus mērķus!

  Lasīt vairāk 
 • Nevarat atturēties, kad gribas kaut ko garšīgu?

  Nevarat atturēties, kad gribas kaut ko garšīgu?

  Neuztraucieties, citi arī šad un tad nevar atturēties no saldās un gardās šokolādes, milzīgām sviestmaizēm vai ātrajām uzkodām. Tomēr skaidrs, ka vienmēr pēc tam, kad kaut ko nevēlamu saēdaties, jūtaties nelāgi, jo zināt, ka nodarījāt pāri sev. Vairāk tā nebūs! Turpmāk sniegti 7 padomi, kas palīdzēs jums atturēties no kārdinājuma.

  Lasīt vairāk 

1–10 no 33

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4