Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Izņemšana veikalā - pasūti preci un saņem to tuvākajā veikalā.

Izņemšana veikalā

Pasūti preces un saņem tās tuvākajā veikalā bez maksas.

Kā pasūtīt preci tiešsaistē un saņemt to veikalā?

Katrai precei pie apraksta ir norādīta informācija par tās pieejamību veikalos. Zaļā izvēles rūtiņa nozīmē, ka prece ir pieejama veikalā, bet oranžā ka pieejama veikalā, piegāde 1 nedēļas laikā.

Kad esi izlēmis, kuras preces tiks pasūtītas, pievienojiet tās grozā. Veikals, kurā saņemsi preces, tiks izvēlēts tikai otrajā solī.

 •  

  Vienkārši soļi

 • 1.

  Atrodi preci

 • 2.

  Izvēlies izņemšanu veikalā

 • 3.

  Maksā online un izņem veikalā

Preces saņemšana veikalā

Pēc pasūtījuma veikšanas sagaidi pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu. Kad prece būs izvēlētajā veikalā, saņemsi apstiprinājuma SMS ar uzaicinājumu izņemt savu pasūtījumu.

Nākot uz veikalu, pārliecinies, ka esi paņēmis līdzi savu ID (pase, ID karte, autovadītāja apliecība), lai varētu bez saržģījumiem izņemt savu pasūtījumu. Mēs pārbaudīsim datus un nekavējoties izsniegsim preci.

Kad es varēšu saņemt pasūtījumu?

"Kad pasūtījums tiks apstrādāts, saņemsi SMS ar apstiprinājumu, ka Tavs pasūtijums ir sagatavots izņemšanai. Lūdzu, sagaidi apstiprinājuma SMS, pirms nākt uz veikalu saņemt savu pasūtijumu, jo tikai tad mēs esam 100% pārliecināti, ka visas preces ir pieejamas veikalā. Ja prece vai preces ir pasūtītas, veicot pirkumu (zaļā izvēles rūtiņa), SMS ar apstiprinājumu saņemsi 1-2 darba dienu laikā. Ja prece vai preces nav pieejamas izvēlētajā veikalā (oranžs aplis), piegādes laiks var sasniegt līdz 1 nedēļai.

Pēc SMS saņemšanas Tev ir 5 dienas, lai izņemtu pasūtījumu. Ja to nevarēsi izdarīt, Tev būs iespēja sazināties par pasūtījuma izņemšanas datuma maiņu pa tālruni norādītu apstiprinājuma SMS, katram veikalam ir savs tālruņa numurs.

Preču pieejamībai veikalos ir informatīvs raksturs, jo tiek atjaunota nakts laikā. Tāpēc var būt gadījumi, ka prece nav pieejama, bet rādās, ka ir. Tas nozīmē, kad kāds cits klients šīs dienas laikā ir nopircis šo preci."

Vai ir kādi citi jautājumi? Apskaties sadaļu jautājumi un atbildes..