Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Droša piegāde un pirkumi internetā

Informācija SIA Studio Moderna klientiem

Esam sociāli atbildīgs uzņēmums un savu preču piegādi nodrošinām ar Latvijas Pasts un Eksprespasts starpniecību, kas ir ieviesuši virkni pasākumu, lai nodrošinātu drošu piegādi mūsu klientiem.

Saistībā ar ārkārtas stāvokļa ierobežojumiem, ir iespējamas nelielas piegādes aizkavēšanās. Lūdzam būt saprotošiem. Mēs ar sadarbības partneriem darām visu iespējamo, lai Jūs savu pasūtījumu saņemtu ne vēlāk kā 7 darba dienu laikā (attiecas uz preci, kuras piegādes laiks norādīts 2.-7.d.d.

 Bezmaksas piegāde līdz 14.04.2020.

 Izņemt preci bez maksas mūsu veikalā, sūtījumu nogādāsim uz veikalu 2-7 d.d., saņemsi SMS par preces izņemšanu, tiklīdz viss Tavs pirkums būs nogādāts veikalā.

 Pirkumam virs 10 eiro saņem bezmaksas piegādi uz Pasta nodaļu 4-7 d.d., tiklīdz Tavs sūtījums būs nogādāts Pasta nodaļā, saņemsi sms vai uzaicinājumu no pasta nodaļas.

Pirkumam virs 40 eiro saņem bezmaksas piegādi ar Expresspasts kurjeru 4-7 d.d., saņemsi sms no kurjerdienesta, tiklīdz sūtījums būs gatavs piegādei, kā arī kurjers sazināsies ar Tevi pa telefonu.  Pēcmaksas sūtījumiem piegādes brīdī saņēmējam iespējams norēķināties par preci tikai ar norēķinu karti.

 Pasta nodaļas

  • Pasta nodaļās darbinieki regulāri dezinficē darba virsmas un priekšmetus, kā arī pakalpojumu sniegšanas laikā izmanto cimdus.
  • Lai nebūtu jāuzkavējas pasta nodaļā, Latvijas Pasts aicina maksimāli izmantot uzņēmuma mobilās lietotnes iespējas, kas ļauj pakalpojumiem pieteikties attālināti un nodaļā ierasties tieši uz sava pakalpojuma saņemšanu.
  • No 16.marta stājās spēkā jauna kārtība sūtījumu uzglabāšanai pasta nodaļās – līdzšinējo 30 dienu vietā sūtījumi tiek uzglabāti 60 dienas, un šo pakalpojumu klienti var saņemt bez maksas. Līdz ar jauno kārtību klientiem nav steidzami jāapmeklē pasta nodaļa sūtījuma saņemšanai, jo 60 dienu periodā tie netiek nosūtīti atpakaļ izsūtītājam un bez maksas glabājas nodaļā.
  • No 2020.gada 21.marta pārtrauc visu pasta nodaļu darbību sestdienās un svētdienās.

Eksprespasts

  • Visi Exprespasta darbinieki ir nodrošināti ar dezinfekcijas līdzekļiem un cimdiem darba pienākumu veikšanai. 
  • Pēc klienta vēlēšanās var neparakstīties par sūtījuma saņemšanu termināļos,  pēc katras piegādes kurjers ar izsniegto dezinfekcijas līdzekli dezinficē rokas un termināli.
  • Eksprespasts aicina norēķināties ar kartēm, visiem kurjeriem līdzi ir termināļi.