Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Citi sporta veidi

1–10 no 34

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 • 3 aizraujoši veidi, kā likt sev trenēties mājās

  3 aizraujoši veidi, kā likt sev trenēties mājās

  Lai Jums būtu vieglāk sevi motivēt trenēties mājas apstākļos, piedāvājam 3 aizraujošus veidus, kā padarīt Jūsu mājas treniņus interesantākus. Izmēģiniet šos veidus un trenēšanās mājās kļūs par patīkamu, jautru un veselībai noderīgu nodarbi! 

  Lasīt vairāk 
 • 21 dienas bikini programmas apgrūtinājumi no KSMR

  21 dienas bikini programmas apgrūtinājumi no KSMR

  Ja esi jau pieteikusies "21 dienas bikini ķermeņa" treniņu programmai, tad atver to un apskaties, kā uzlabot dažus no vingrinājumiem, lai tos padarītu mazliet grūtākus. Ja sarežģītības pakāpe jau ir pietiekama, tad šos vingrinājumus izmanto vēlāk. Ja neesi vēl pieteikusies 21 dienas bikini programmai, to vari izdarīt šeit.

  Lasīt vairāk 
 • 7 vienkārši soļi cīņā ar pastāvīgu nogurumu

  7 vienkārši soļi cīņā ar pastāvīgu nogurumu

  Mūsdienu steidzīgais dzīvesveids bieži izraisa nogurumu. Tas ir īpaši izplatīts ziemas mēnešos, kad aukstais laiks, īsās dienas un garās, tumšās naktis bojā garastāvokli, kamēr enerģijas trūkums sasniedz vēl nebijušu līmeni. Ko darīt, lai cīnītos ar uzmācīgo nogurumu?  Piedāvājam septiņus vienkāršus soļus, kas palīdzēs tikt ar to galā…

  Lasīt vairāk 
 • Kādu labumu Jums sniedz komandu sports?

  Kādu labumu Jums sniedz komandu sports?

  Ir sporta veidi, kuros var piedalīties individuāli. Tie nostiprina pašapziņu, veicina vēlmi uzvarēt un, protams, iemāca kā tikt pie uzvaras, rēķinoties tikai ar saviem spēkiem. Turpretī komandu sporta veidi ļauj attīstīties ne tikai fiziski, bet arī emocionāli, sociāli un morāli. Komandu sporta veidi palīdz būt aktīvākam, enerģiskākam un sociāli atvērtākam. Sīkāk par visiem labumiem lasiet mūsu rakstā!

  Lasīt vairāk 
 • Padomi velobraucējiem-iesācējiem un ne tikai

  Padomi velobraucējiem-iesācējiem un ne tikai

  Beidzot esat izlēmis pievērsties riteņbraukšanai nopietnāk un iegādāties jaunu velosipēdu. Tas ir apsveicami, jo šis sporta veids palīdzēs uzturēt sevi labā formā, turklāt Jūs vairāk laika pavadīsiet svaigā gaisā. Tomēr pirms došanās uz veikalu aicinām iepazīties ar vērtīgu informāciju par velosipēda izvēli, sagatavošanos braucienam un ne tikai.

  Lasīt vairāk 
 • Boksa pamati ar Arni Ritenieku: taisnie sitieni

  Boksa pamati ar Arni Ritenieku: taisnie sitieni

  Tu vēlies uzsākt boksa treniņus, taču nezini, ar ko sākt? Latvijā pazīstamais bokseris un boksa studijas īpašnieks Arnis Ritenieks dalīsies ar iesācējiem nepieciešamo informāciju, kā arī pastāstīs, kas jāievēro, lai treniņi būtu veiksmīgi un rezultatīvi. Šajā video Tu varēsi iepazīties ar to, kā  veikt taisnos sitienus, kā arī uzzināsi, kas jādara, lai izvairītos no traumām treniņa laikā.

  Lasīt vairāk 
 • Boksa pamati ar Arni Ritenieku: sitieni no sāniem un sitieni no apakšas

  Boksa pamati ar Arni Ritenieku: sitieni no sāniem un sitieni no apakšas

  Tu vēlies uzsākt boksa treniņus, taču nezini, ar ko sākt? Latvijā pazīstamais bokseris un boksa studijas īpašnieks Arnis Ritenieks dalīsies ar iesācējiem nepieciešamo informāciju, kā arī pastāstīs, kas jāievēro, lai treniņi būtu veiksmīgi un rezultatīvi. Šajā video Tu varēsi iepazīties ar to, kā  veikt sitienus no sāniem un sitienus no apakšas, kā arī uzzināsi, kas jādara, lai izvairītos no traumām treniņa laikā.

  Lasīt vairāk 
 • Boksa pamati ar Arni Ritenieku: saites uzlikšana pirms boksa treniņa

  Boksa pamati ar Arni Ritenieku: saites uzlikšana pirms boksa treniņa

  Tu vēlies uzsākt boksa treniņus, taču nezini, ar ko sākt? Latvijā pazīstamais bokseris un boksa studijas īpašnieks Arnis Ritenieks dalīsies ar iesācējiem nepieciešamo informāciju, kā arī pastāstīs, kas jāievēro, lai treniņi būtu veiksmīgi un rezultatīvi. Šajā video Tu varēsi iepazīties ar to, kas ir boksa saites un kādēļ tās nepieciešams izmantot treniņu laikā.

  Lasīt vairāk 

1–10 no 34

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4