Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Laipni lūdzam LiveActive pasaulē

Mūsdienu steidzīgajā pasaulē, uzturēt sevi pie labas veselības ir ļoti svarīgi. Tikpat svarīgi ir ekonomēt laiku un līdzekļus.Mums visiem ir jābūt veselīgiem, neraugoties uz Jūsu vecumu vai dzimumu. Ja mēs vēlamies būt veseli un gūt enerģiju savu ikdienas pienākumu veikšanai, mums ir jābūt fiziski aktīviem.

Lai sasniegtu šos mērķus, ikvienam no mums ir jāievēro veselīgi ēšanas paradumi un jāgūst pietiekams miega daudzums, jāsaglabā pozitīva domāšana un, it īpaši, pietiekamā daudzumā jānodarbojas ar sportu. Sports ne tikai uzlabo mūsu fizisko veselību, bet arī palīdz novērst daudzu bīstamu slimību rašanos. Turklāt - fiziskas aktivitātes ļauj sevi uzturēt labā formā un labāk izskatīties.

Ilgu laiku mūsu prātos mājoja ideja: izveidot interneta veikalu, kas piedāvātu sporta inventāru. Tam bija lemts notikt 2012. gada septembrī, kad mēs beidzot pieņēmām lēmumu. Ir laiks kļūt aktīvākiem!

Ilgu laiku mēs prātojām, dalījāmies ar dažādām idejām un tad nonācām pie gala rezultāta - viss ir saistīts ar būšanu dzīvespriecīgām, laimīgam un aktīvam, tādēļ nav šaubu, kā radās zīmola nosaukums: LIVE ACTIVE (DZĪVO AKTĪVI).

Fitness un veselība Jums un Jūsu ģimenei

2012. gada rudenī mēs alocijām savas piedurknes un sākām strādāt pie mājas lapas ar dažādiem aktīvam dzīvesveidam piemērotiem labumiem. Mūsu ceļš sākās Slovēnijā, tomēr jau pavisam drīz tika vērti interneta veikali arī citās Eiropas valstīs.

Jau no paša sākuma bija skaidrs, ka mēs piedāvāsim tikai augstas kvalitātes preces visiem, kas vēlas būt aktīvi. Neraugoties uz vēlmi piedāvāt tikai pašu labāko, mēs nolēmām, ka piedāvāsim arī:

  • Jums risinājumus, lai palīdzētu turēties pie veselīga un aktīva dzīvesveida
  • Katram reģionam attiecīgus ieteikumus un padomus no ekspertiem, lai veicinātu patīkamāku iepirkšanās vidi

Esam lepni, ka varam sniegt padomus un motivāciju cilvēkiem visās vecuma grupās, svara kategorijās un ķermeņa formās.

Katra rīcība, kas tiek veikta uzņēmuma LiveActive ietvaros tiek stingri kontrolēta un uzraudzīta - viss tādēļ, lai spētu Jums sniegt labāko.

LiveActive ir lieliska komandas gara un daudzu smieklu rezultāts, tādēļ mēs ceram, ka dzīvesprieks, vēlme dzīvot veselīgi un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm mīt arī Jūsos.

Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu

Mēs, LiveActive, ar vislielāko prieku vēlamies iepazīt savus klientus un noskaidrot, kas viņus iedvesmo, lai spētu palīdzēt sasniegt nostādītos mērķus. Ja Jums rodas kāds jautājums par to, kas mēs esam, kāda ir mūsu pārliecība, kā Jūs varat sazināties ar mūsu komandu vai tai pievienoties, droši uzdodiet šos jautājumus! Nekad nevilcinieties, ja vēlaties sazināties ar mums un paust savu ideju, viedokli vai ierosinājumu - mēs esam šeit, lai uzlabotu Jūsu un Jūsu ģimenes dzīves kvalitāti.

Jūsu LiveActive komanda